IHLE2020CDER150M51
Číslo produktu DigiKey
541-IHLE2020CDER150M51TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IHLE2020CDER150M51CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IHLE2020CDER150M51DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLE2020CDER150M51
Popis
FIXED IND 15UH 2.4A 208 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Vodič 2.4 A 208mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
208mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
14,1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Materiál - jádro
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,232" D x 0,216" Š (5,89mm x 5,49mm)
Saturační proud (Isat)
2,6A
Výška při usazení (max)
0,135" (3,43mm)