IFSC3232DBER3R6N01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC3232DBER3R6N01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC3232DBER3R6N01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC3232DBER3R6N01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC3232DBER3R6N01
Popis
FIXED IND 3.6UH 4.9A 15 MOHM SMD
Podrobný popis
3.6 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 4.9 A 15mOhm 3131 (8080 metrický)
Modely EDA/CAD
IFSC3232DBER3R6N01 Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
15mOhm
Řada
Samorezonanční kmitočet
34MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,315" Š (8,00mm x 8,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,165" (4,20mm)
Saturační proud (Isat)
5,3A