IFSC3232DBER330M01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC3232DBER330M01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC3232DBER330M01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC3232DBER330M01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC3232DBER330M01
Popis
FIXED IND 33UH 1.7A 100 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 1.7 A 100mOhm 3131 (8080 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IFSC3232DBER330M01 Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
100mOhm
Řada
Samorezonanční kmitočet
12MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
3131 (8080 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
3131
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,315" Š (8,00mm x 8,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,165" (4,20mm)
Saturační proud (Isat)
1,9A