IFSC3232DBER1R4N01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC3232DBER1R4N01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC3232DBER1R4N01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC3232DBER1R4N01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC3232DBER1R4N01
Popis
FIXED IND 1.4UH 7A 7 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.4 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 7 A 7mOhm 3131 (8080 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IFSC3232DBER1R4N01 Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
7mOhm
Řada
Samorezonanční kmitočet
63MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
3131 (8080 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
3131
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,315" Š (8,00mm x 8,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,165" (4,20mm)
Saturační proud (Isat)
9A