IFSC2020DEER3R3N01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC2020DEER3R3N01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC2020DEER3R3N01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC2020DEER3R3N01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC2020DEER3R3N01
Popis
FIXED IND 3.3UH 3.2A 24 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 3.2 A 24mOhm max. 2424 (6060 metrický)
Stejnosměrný odpor (DCR)
24mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
32MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Saturační proud (Isat)
5A