IFSC2020DEER331M01 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | IFSC2020DEER331M01 |
Popis | FIXED IND 330UH 400MA 1.8 OHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 400 mA 1,8Ohm 2424 (6060 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 1,8Ohm |
Řada | Samorezonanční kmitočet 2,2MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,177" (4,50mm) |
Saturační proud (Isat) 500mA |