IFSC2020DEER331M01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC2020DEER331M01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC2020DEER331M01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC2020DEER331M01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC2020DEER331M01
Popis
FIXED IND 330UH 400MA 1.8 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 400 mA 1,8Ohm 2424 (6060 metrický)
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,8Ohm
Řada
Samorezonanční kmitočet
2,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Saturační proud (Isat)
500mA