IFSC2020DEER1R5N01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC2020DEER1R5N01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC2020DEER1R5N01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC2020DEER1R5N01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC2020DEER1R5N01
Popis
FIXED IND 1.5UH 3.7A 18 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 3.7 A 18mOhm max. 2424 (6060 metrický)
Stejnosměrný odpor (DCR)
18mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
65MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Saturační proud (Isat)
7A