IFSC2020DEER1R0N01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC2020DEER1R0N01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC2020DEER1R0N01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC2020DEER1R0N01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC2020DEER1R0N01
Popis
FIXED IND 1UH 4.2A 14 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 4.2 A 14mOhm max. 2424 (6060 metrický)
Stejnosměrný odpor (DCR)
14mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
110MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Saturační proud (Isat)
8,5A