IFSC2020DEER101M01
Číslo produktu DigiKey
541-IFSC2020DEER101M01TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFSC2020DEER101M01CT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFSC2020DEER101M01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFSC2020DEER101M01
Popis
FIXED IND 100UH 700MA 500 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 700 mA 500mOhm max. 2424 (6060 metrický)
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
500mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
3MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2424 (6060 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2424
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Saturační proud (Isat)
800mA