IFDC5050HZER3R3N
Číslo produktu DigiKey
541-IFDC5050HZER3R3NTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IFDC5050HZER3R3NCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IFDC5050HZER3R3NDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IFDC5050HZER3R3N
Popis
FIXED IND 3.3UH 10.3A 13 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 10.3 A 13mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IFDC5050HZER3R3N Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
7,8A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
13mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
35MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Drátový (navíjený)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,484" D x 0,484" Š (12,30mm x 12,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)