CRCW08057K15FKEA
Číslo produktu DigiKey
541-7.15KCTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-7.15KCCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-7.15KCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW08057K15FKEA
Popis
RES SMD 7.15K OHM 1% 1/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7.15 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW08057K15FKEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)