CRCW08056R80JNEAIF
Číslo produktu DigiKey
541-CRCW08056R80JNEAIFTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-CRCW08056R80JNEAIFCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-CRCW08056R80JNEAIFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW08056R80JNEAIF
Popis
RES SMD 6.8 OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW08056R80JNEAIF Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)