CRCW08051R00FKEAHP
Číslo produktu DigiKey
541-1.00TTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-1.00TCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-1.00TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW08051R00FKEAHP
Popis
RES SMD 1 OHM 1% 1/2W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW08051R00FKEAHP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)