CRCW0805100KFKEA
Číslo produktu DigiKey
541-100KCTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-100KCCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-100KCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805100KFKEA
Popis
RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRCW0805100KFKEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)