CRCW060345K3FKEA
Číslo produktu DigiKey
541-45.3KHTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-45.3KHCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-45.3KHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW060345K3FKEA
Popis
RES SMD 45.3K OHM 1% 1/8W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45.3 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW060345K3FKEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)