CRCW06032R20FKEAHP
Číslo produktu DigiKey
541-2.20STR-ND - Páska a cívka (TR)
541-2.20SCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-2.20SDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW06032R20FKEAHP
Popis
RES SMD 2.2 OHM 1% 1/3W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW06032R20FKEAHP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,033" Š (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)