CRCW06031R00FKEB není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW06031R00FKEB
Číslo produktu DigiKey
CRCW06031R00FKEB-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW06031R00FKEB
Popis
RES SMD 1 OHM 1% 1/8W 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRCW06031R00FKEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)