ALSR033R000FE12
Číslo produktu DigiKey
ALSR3F-3.0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALSR033R000FE12
Popis
RES 3 OHM 3W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Ohms ±1% 3W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Odolný proti vlhkosti Drátový (navíjený)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ALSR033R000FE12 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-65°C ~ 250°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,180" prům. x 0,500" D (4,57mm x 12,70mm)