PHP00805E4991BST1
Číslo produktu DigiKey
764-1125-2-ND - Páska a cívka (TR)
764-1125-1-ND - Řezaná páska (CT)
764-1125-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHP00805E4991BST1
Popis
RES SMD 4.99K OHM 0.1% 5/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.99 kOhms ±0,1% 0,63W, 5/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ohnivzdorný, Odolný proti vlhkosti, Pojistka Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PHP00805E4991BST1 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ohnivzdorný, Odolný proti vlhkosti, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,080" D x 0,050" Š (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,84mm)