SFR2500001501FR500
Číslo produktu DigiKey
56-SFR2500001501FR500TR-ND - Páska a cívka (TR)
56-SFR2500001501FR500CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SFR2500001501FR500
Popis
RES 1.5K OHM 0.4W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 kOhms ±1% 0,4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SFR2500001501FR500 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,098" prům. x 0,256" D (2,50mm x 6,50mm)