PTCCL09H471DBE
Číslo produktu DigiKey
BC2723-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTCCL09H471DBE
Popis
PTC RESET FUSE 30V 470MA RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 30V 470 mA Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Odpor - 25°C (typická hodnota)
2.5 Ohms
Výrobce
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Disk
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,335" prům. x 0,157" T (8,50mm x 4,00mm)
Typ
Keramický
Výška při usazení (max)
0,532" (13,50mm)
Napětí - max
30V
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
470 mA
Schvalovací agentura
UR
Vypínací proud (It)
705 mA
Základní číslo produktu
Max. proud
5 A