BFC237261103
Číslo produktu DigiKey
BFC237261103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFC237261103
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 250V 630V Polyester, Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BFC237261103 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,157" Š (12,50mm x 4,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
250V
Aplikace
Univerzální
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V