SL1240002
Číslo produktu DigiKey
570-SL1240002-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL1240002
Popis
ICL 40 OHM 25% 2A 13MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 40 Ohms ±25% 2 A 0,512" (13,00mm)
Kategorie
Tolerance
±25%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
2 A
Řada
R při proudu
450 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,512" (13,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
40 Ohms