SL1010003
Číslo produktu DigiKey
570-SL1010003-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL1010003
Popis
ICL 10 OHM 20% 3A 10MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 10 Ohms ±20% 3 A 0,394" (10,00mm)
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
3 A
Řada
R při proudu
258 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,394" (10,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
10 Ohms