SL082R503
Číslo produktu DigiKey
570-SL082R503-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL082R503
Popis
ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 2.5 Ohms ±25% 3 A 0,315" (8,00mm)
Kategorie
Tolerance
±25%
Max. proud v ustáleném stavu
3 A
Řada
R při proudu
150 mOhms
Průměr
0,315" (8,00mm)
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
R pří 25°C
2.5 Ohms