SL0310001
Číslo produktu DigiKey
570-SL0310001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL0310001
Popis
ICL 10 OHM 20% 1A 3MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 10 Ohms ±20% 1 A 0,118" (3,00mm)
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
1 A
Řada
R při proudu
800 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,118" (3,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
R pří 25°C
10 Ohms