E160-3U-00
Číslo produktu DigiKey
V2120-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E160-3U-00
Popis
EUROCARD 3UX160MM BLANK EDGE
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Prototypová deska FR4 Epoxidové sklo 6,30" D x 3,94" Š (160,0mm x 100,1mm)
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ prototypové desky
bez povlaku (bez mědi)
Výrobce
Vector Electronics
Velikost / rozměry
6,30" D x 3,94" Š (160,0mm x 100,1mm)
Řada
Tloušťka desky
0,063" (1,60mm)