CG3-280U/12
Číslo produktu DigiKey
V2073-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG3-280U/12
Popis
CARD GUIDE 280MM 12PCS
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polykarbonát, Montáž nacvaknutím, 11,024" (280,00mm) Karty 0,062 ~ 0,090" (1,57 ~ 2,29mm)
Výrobce
Vector Electronics
Typ příslušenství
Polykarbonát, Montáž nacvaknutím, 11,024" (280,00mm)
Řada
Pro použití s/související produkty
Karty 0,062 ~ 0,090" (1,57 ~ 2,29mm)