12X12WEC1
Číslo produktu DigiKey
V2021-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
12X12WEC1
Popis
PROTO BOARD COPPER CLAD 12X12"
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Prototypová deska Plátovaný mědí FR4, Jednostranný, 1oz. 12,00" x 12,00" (304,8mm x 304,8mm)
Kategorie
Typ prototypové desky
Plátovaný mědí, Nepotažený
Výrobce
Vector Electronics
Velikost / rozměry
12,00" x 12,00" (304,8mm x 304,8mm)
Řada
Tloušťka desky
0,062" (1,57mm) 1/16"