SARA-R422M10S-01B
Číslo produktu DigiKey
672-SARA-R422M10S-01BTR-ND - Páska a cívka (TR)
672-SARA-R422M10S-01BCT-ND - Řezaná páska (CT)
672-SARA-R422M10S-01BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SARA-R422M10S-01B
Popis
RF TXRX MOD CELL NAV SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Mobilní, Navigace GNSS, LTE Moduly transceiveru 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Bez antény Montáž na povrch
Kategorie
Výstupní výkon
33dBm
Mfr
Citlivost
-116,5dBm
Řada
Sériová rozhraní
UART, USB
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ antény
Bez antény
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
3V ~ 4,5V
RF skupina/standard
Mobilní, Navigace
Odebíraný pracovní proud
65mA ~ 350mA
Protokol
Proud při vysílání
800mA ~ 1,9A
Modulace
8PSK, GMSK, QPSK
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C