SARA-R422M10S-01B | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SARA-R422M10S-01B |
Popis | RF TXRX MOD CELL NAV SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Mobilní, Navigace GNSS, LTE Moduly transceiveru 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Bez antény Montáž na povrch |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Výstupní výkon 33dBm |
Mfr | Citlivost -116,5dBm |
Řada | Sériová rozhraní UART, USB |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Typ antény Bez antény |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí 3V ~ 4,5V |
RF skupina/standard Mobilní, Navigace | Odebíraný pracovní proud 65mA ~ 350mA |
Protokol | Proud při vysílání 800mA ~ 1,9A |
Modulace 8PSK, GMSK, QPSK | Způsob montáže Montáž na povrch |
Kmitočet 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |