9HT10-32.768KBZF-T
Číslo produktu DigiKey
887-1573-2-ND - Páska a cívka (TR)
887-1573-1-ND - Řezaná páska (CT)
887-1573-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
9HT10-32.768KBZF-T
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±50ppm Krystal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
9HT10-32.768KBZF-T Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (3,2x1,5)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočtová tolerance
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)
Zátěžná kapacita
12,5pF