7M-40.000MEEQ-T
Číslo produktu DigiKey
887-1334-2-ND - Páska a cívka (TR)
887-1334-1-ND - Řezaná páska (CT)
887-1334-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
7M-40.000MEEQ-T
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
40 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)