C8A50Z4B
Číslo produktu DigiKey
4244-C8A50Z4BTR-ND - Páska a cívka (TR)
4244-C8A50Z4BCT-ND - Řezaná páska (CT)
4244-C8A50Z4BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C8A50Z4B
Popis
TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF IO Zakončení DCS, GSM, PCS 0Hz ~ 6GHz SMD
Kategorie
Typ tranzistoru RF
DCS, GSM, PCS
Výrobce
TTM Technologies, Inc.
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
SMD
Funkce
Zakončení
Základní číslo produktu
Kmitočet
0Hz ~ 6GHz