OPB100-EZ
Číslo produktu DigiKey
365-1626-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPB100-EZ
Popis
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Optický snímač Thru beam 12" (304,8mm) Fototranzistor Modul, předem zapojený
Kategorie
Proud kolektoru (Ic) (max)
50 mA
Výrobce
TT Electronics/Optek Technology
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
30 V
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Nacvakávací
Detekční vzdálenost
12" (304,8mm)
Pouzdro
Modul, předem zapojený
Snímací metoda
Thru beam
Typ
Nezesílené
Výstupní konfigurace
Fototranzistor
Základní číslo produktu
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
100 mA