PS45M-0MC2BR10K
Číslo produktu DigiKey
987-1406-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PS45M-0MC2BR10K
Popis
SLIDE POT 10KOHM 0.125W TOP 45MM
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Průchozí otvor Posuvný potenciometr Horní část Způsob nastavení
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
TT Electronics/BI
Způsob nastavení
Horní část
Řada
Typ tahového potenciometru
Duální
Balení
Nosič
Rozsah pojezdu
45mm
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 2,362" D x 0,354" Š x 0,276" V (60,00mm x 9,00mm x 7,00mm)
Odpor
10 kOhms
Způsob montáže
Průchozí otvor
Výkon (W)
0,125W, 1/8W