P270-SF21BR10K
P270-SF21BR10K
P270-SF21BR10K
Číslo produktu DigiKey
987-1338-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P270-SF21BR10K
Popis
POT 10K OHM 2W PLASTIC LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 2W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
TT Electronics/BI
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Rotace
312°
Balení
Nosič
Odporový materiál
Vodivý plast
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
10k
Typ aktuátoru
Zploštělý
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Vlastnosti
Utěsněný
Rozměry tělesa
Kulatý - 1,050" prům. (26,67mm)