Obrázek pro P260P-S2BS3CB10K není k dispozici
P260P-S2BS3CB10K
Číslo produktu DigiKey
P260P-S2BS3CB10K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P260P-S2BS3CB10K
Popis
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
10k Ohm 2 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,5W, 1/2W PC vývody
Odpor (ohmy)
10k
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±10%
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Rozměry tělesa
Čtyřhran - 0,500" x 0,500" čelo x 0,500" V (12,70mm x 12,70mm x 12,70mm)