P260P-S1BS3CA10K je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Skladem : 101
Katalogový list
10k Ohm 1 Skupina Logaritmický Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,25W, 1/4W PC vývody
P260P-S1BS3CA10K
Číslo produktu DigiKey
987-1332-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P260P-S1BS3CA10K
Popis
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Podrobný popis
Kategorie
Počet skupin
1
Odpor (ohmy)
10k
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Montáž na panel
Vlastnosti
Utěsněný
Rozměry tělesa
Čtyřhran - 0,500" x 0,500" čelo (12,70mm x 12,70mm)