Obrázek pro P260P-D1AS3CB100K není k dispozici
P260P-D1AS3CB100K
Číslo produktu DigiKey
P260P-D1AS3CB100K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P260P-D1AS3CB100K
Popis
POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,5W, 1/2W PC vývody
Kategorie
Způsob nastavení
Boční seřízení
Výrobce
TT Electronics/BI
Rotace
295°
Řada
Odporový materiál
Vodivý plast
Balení
Nosič
Provedení koncovky
PC vývody
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Odpor (ohmy)
100k
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±10%
Průměr aktuátoru
0,125" (3,18mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Závit pouzdra
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Čtyřhran - 0,500" x 0,500" čelo x 0,500" V (12,70mm x 12,70mm x 12,70mm)