P231-QC20BR100K
P231-QC20BR100K
P231-QC20BR100K
Číslo produktu DigiKey
987-1327-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P231-QC20BR100K
Popis
POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
100k
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)