P231-FC20AR100K
Číslo produktu DigiKey
987-1323-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P231-FC20AR100K
Popis
POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Logaritmický Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,25W, 1/4W Pájecí očko
Typ aktuátoru
Zploštělý
Odpor (ohmy)
100k
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)