P170S2-QC15BR1K
Číslo produktu DigiKey
987-1397-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P170S2-QC15BR1K
Popis
POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Vodivý plast 0,1W, 1/10W PC vývody
Kategorie
Způsob nastavení
Boční seřízení
Výrobce
TT Electronics/BI
Rotace
260°
Řada
Odporový materiál
Vodivý plast
Balení
Nosič
Provedení koncovky
PC vývody
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
1k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,1W, 1/10W
Závit pouzdra
M7 x 0,75
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)