P170N-QC12BR500K
Číslo produktu DigiKey
987-1315-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P170N-QC12BR500K
Popis
POT 500K OHM 1/10W PLASTIC LIN
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,1W, 1/10W Pájecí očko
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
TT Electronics/BI
Rotace
260°
Řada
Odporový materiál
Vodivý plast
Balení
Nosič
Provedení koncovky
Pájecí očko
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
500k
Délka aktuátoru
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,1W, 1/10W
Závit pouzdra
M7 x 0,75
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)