P160KNPD-2QC25B2K
P160KNPD-2QC25B2K
P160KNPD-2QC25B2K
Číslo produktu DigiKey
987-1313-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P160KNPD-2QC25B2K
Popis
POT 2K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
2k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Omezení 1.0 Kierros Vodivý plast 0,2W, 1/5W PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
P160KNPD-2QC25B2K Modely
Kategorie
Způsob nastavení
Zadní úprava
Provedení koncovky
PC vývody
Odpor (ohmy)
2k
Délka aktuátoru
0,984" (25,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,2W, 1/5W
Vestavěný spínač
Omezení
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)