P160KNP-0EC15A25K
P160KNP-0EC15A25K
P160KNP-0EC15A25K
Číslo produktu DigiKey
987-1721-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P160KNP-0EC15A25K
Popis
POT 25K OHM 1/10W PLASTIC LOG
Podrobný popis
25k Ohm 1 Skupina Logaritmický Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,1W, 1/10W Pájecí očko
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Provedení koncovky
Pájecí očko
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Odpor (ohmy)
25k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,1W, 1/10W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)