P0915N-QC15BR5K
Číslo produktu DigiKey
P0915N-QC15BR5K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P0915N-QC15BR5K
Popis
POT 5K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,05W, 1/20W PC vývody, Zámky desky
Kategorie
Způsob nastavení
Horní seřízení
Výrobce
TT Electronics/BI
Rotace
300°
Řada
Odporový materiál
Vodivý plast
Balení
Nosič
Provedení koncovky
PC vývody, Zámky desky
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
5k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,05W, 1/20W
Závit pouzdra
M7 x 0,75
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,447" x 0,374" čelo (11,35mm x 9,50mm)