89PR200LF
Číslo produktu DigiKey
987-1560-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
89PR200LF
Popis
TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 Ohms 0,75W, 3/4W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 20.0 Otočka Boční seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
89PR200LF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
20.0
Řada
Způsob nastavení
Boční seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
200 Ohms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,75W, 3/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,750" x 0,190" čelo (19,05mm x 4,83mm)
Tolerance
±10%