82PR500LF
Číslo produktu DigiKey
987-1546-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
82PR500LF
Popis
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
82PR500LF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
500 Ohms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Kulatý - 0,250" prům. (6,35mm)
Tolerance
±10%